| blintzz a întrebat:

Dece nu mi se aude motoru de la masina,pasii sau cand vb la telefon in GTA SAN ANDREAS? Numai cand merg eu cu masina nu se aude motoru de la masina, iar cand trec pe langa unu cu masina se aude motoru de la masina lui.
AM reinstalat jocu.
placa de sunet nu e de vina in alte jocurii se aude. + pc este nou.
Care este problema?

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Salut stiu problema. Am avut si eu aceiasi chestie. Este din cauza pirateriei, jocul suferra modificari. Iti recomand sa descarci din nou, eu asa am rezolvat.