| S0RYN3L a întrebat:

Deci problema mea:
Intru game ranger, intru intr-o camera de fifa07 respectivu adversar da start arata ca se incarca la host dupa se inchide si zice returned from game dar nu ma baga in joc. (aici partea cand intru la cineva room)
Partea cand fac eu room, intra 1 dau start si nu ne baga in joc deloc nici nu se conecteaza host, aveti idee? Dau funda

1 răspuns:
| dragoshudita a răspuns:

Ai copiat cracku? Ai bootat cu daemon tools?
Cand faci tu camera nu va conecteaza pentru ca nu iti intra tie.deci trebuie sa copiezi crackul sau sa bootezi "cd" cu daemon tools!