| GABYCRISTIAN a întrebat:

Doresc sa stiu si eu cum fac pe pc in Mortal Kombat X,,,Fatality" la sfarsitul luptei cand spune,, Finish him"? Ce combinatie de taste?

Răspuns Câştigător
| raulihno a răspuns:

Dai pauza la joc si trebuie sa iti apara undeva o gramada de combinatii si dai pana jos unde scrie fatality si o ti in minte pe cea care o vrei, iesi din acel meniu si aplici combinatiile. Incearca pentru inceput sa nu le faci alea care scrie jump. pentru ca alea sunt mai greu de facut.