| StefanBoss0 a întrebat:

este vreo versiune de Action! Mirillis care sa mearga si pe windows xp, daca este lasati-mi un link cu download
P.S : Vote + Funda big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are suport pentru XP! XP-ul nu are Aero, fiind prima conditie pentru Mirillis si apoi XP-ul este un sistem de operare iesit din uz care nu mai are sustinere de la Microsoft inca din aprilie. Apoi prima varianta de Action Mirillis a aparut la sfarsitul lui 2011 si nu includea XP-ul in cerintele de sistem. Per total este un software NOU aparut acum 3 ani si cea mai veche versiune de Mirillis nu ruleaza in XP.

Ciao!