| erks a întrebat:

Eu joc League of Legends, care este cel mai bun champion parerea voastra(sunt interesat de mage)?

26 răspunsuri:
| TryBaL a răspuns:

Frate incearca-l pe JAX e foarte tare deci incearca-l si ai sa vezi de ce este in stare...
Numai bine tongue.

| TheSuprem a răspuns:

Frate daca iti place mage iti zic eu.Eu fac un mage usor eu sunt assasin adica ex: shaco am si skin la el e ff bun fa cum crezi ff bun mage e morgana si mai sunt...

| FloFlo888 a răspuns:

Toti sunt foarte buni daca stii sa joci cu ei.Dar mage ar insemna un champion pentru mid.Si tiar trebui unul cu Stun, ranger mare etc.Ti lasi sugera pe Lux(3150).Are tot ceti trebuie

| RazvanStefan a răspuns:

Eu zic ca Shen este cel mai bun la momentul actual. Si un mage acum poti sa iei counter oricat de bun ar fi eroul. Shen este si daca stii sa faci builduri bune si sa joci cu el poti castiga 1v1 si 1v2 chiar daca inamicii au mai mult farm si sau mai multe killuri big grin

| IoanPetru a răspuns:

Anie (este OP si e usor de jocat cu ca), etc

| IoanPetru a răspuns:

Veigar, Morgana, Sona, Malzahar, Fiddles, Kassadin, Anivia, Brand, Orianna, Le Blank, Lux, Evelinn, Nidalee, Ryse, etc....Astia sunt doar mage
Funda!

| UltimateFlame101 a răspuns:

Magicienii sunt de 3 tipuri
cei care trebuie protejati de colegi deorece mor rapid dar dau un dmg IMENS(vel koz)
cei cu range mic dar tanky care sunt foarte buni pentru combo ( ryze annie)
si cei care sunt insta-killeri adica cei care se folosesc de un combo prestabilit sa faca kill cat de repede posibil (akali katarina)
te gandesti unde te potrivesti printre cei mai greuti dar foarte buni in team fight-uri sunt malzahar leblanc

| vanhelsing689 a răspuns:

De 6300 ip:Zed
de 1350 ip:Twisted Feed
de 450 ip:NuNu

| cosminelFdb a răspuns:

Varus e cel mai bun dupa mine

| PlayForFun a răspuns:

Varus,Zed,Darius mi se par foarte bunii care vreti sa jucati lol faceti cont aici https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index si ma vetii ajuta si pe mine

| PlayForFun a răspuns:

Nu exista cel mai bun campion exista cel mai bun jucator doarhappy fa cont aici https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index
si joaca League of Legends Europa

Răspuns utilizator avertizat
| BoNeAeDy a răspuns:

Salut! eu iti sugerez darius, master yi si jax. eu era sa fac cvadra asasinat cu master yi!

| xLeg3nD a răspuns:

AMAZING! Amazing, ARCLIGHT VELKOZ SKIN for League of Legends. Check it out it really works!
Try it out now at: http://bit.ly/19cONp7

FREE SIVIR!

| Mircea_Rodica_1970 a răspuns:

Dupa mine shaco, jayce, darius, morgana sunt foarte op...in fine raspunsu meu e postat vineri 28 dec. 2012 si o mai aparut eroi ca VI, Zyra, NAMI...

| MicrovoltsHacker a răspuns:

De 450:Master Yi
de 1350:Nasus
de 3150:Akali
de 6300:Zed

Bafta!

| MicrovoltsHacker a răspuns:

De 4800:Maokai

| Tatu_Auras_1997 a răspuns:

Daca vrei mage bun ia-ti : karthus leblanch, veigar, kassadin(si rupi midul), ahri

| chrystty a răspuns:

Sincer,eu joc cu Malzahar si il recomand cu placere...cred ca este cel mai bun mag, cu iteme bune boti bate si 2 vs 1, skill-urile sunt super ok iar aspectul iti da incredere, incearca-l. Funda plslaughing!

| zRelax a răspuns:

450:Master iY/Warich
1350:Nasus/Jax
3150:Katarina/Gangpak
6300:Zed/Ekko/Lucian/Vi

| Stefan2244 a răspuns:

Sincer eu joc cu Anivia, Cassiopeia, Cho'Gath

Sper ca am fost de folos

| Marian_Alex_1977_Vpgw a răspuns:

Ragen

| Jian_Valentin_1993 a răspuns:

Dupa mine mi se pare foarte bun rengar, Kha zix si aurelion sol! Succes!

| Caradinta_Valeriu_1969 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Cristian_Hotopila_1975 a răspuns:

Ial pe Vel'Koz, este mag mai exact (6300IP).
Este bun, dupa ce il faci AP mult, ii cumperi un scut anti-magie si aparare. Si este perfect ( ps. Eu il am)

| Dorin_Andrei_2000 a răspuns:

Eu ti-as sugera Veigar, are stun, adică E, și e unul dintre campionii cu cel mai mare burst din joc, dacă faci mult ap cu pasiva