| DuduRadu a întrebat:

eu joc metin, in ultimul timp m-am cam plictisit de metinele clasice si as vrea sa imi dati si mie cateva exemple de metin dar nu pvm hard de preferat sa fie rata de la 500 in sus.Si nu as vrea sa imi spuneti hammer, pvp-gm mode.

Răspuns Câştigător
| DalyDanyOana a răspuns:

Poi mie mi se par misto metinele astea:..Aspiremt2,Exodusmt2, Yukimt2, Vipstylemt2...mai sunt si altele pe google. daca nu te obosesti sa cauti:*

6 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Fivar metinu! altceva nu stiti sa jucati?

| DuduRadu explică (pentru BayazidFulgerul):

Mda...asa se intampla cand ma plictisesc de wow sau de samp.

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru DuduRadu):

Zici ca joci wow? cumva jucai pe freakz?

| DuduRadu explică (pentru BayazidFulgerul):

Da.E cel mai tare freakz.

Răspuns utilizator avertizat