| Bogdybobo a întrebat:

Eu joc the west si as dori sa ma fac fortist am lvl 50 si sunt soldat.Pe ce indemanari ar trebui sa pun mai multe puncte si pentru lvl meu cam ce papuci arma palarie curea haina pantaloni si colier ar trebui sa am ca sa fiu bun la luptele pentru fort?

1 răspuns:
| xAXx a răspuns:

Pentru soldati cea mai buna meserie este lupta pentru fort insa trebuie sa ai punctele de indemanare distribuite pe viata, tactica, ferire si tintire.Echipament nu stiu ce puncte dau astea de lv mic dar incearca sa cauti aici echipamentul cu ce ti-am zis ca-ti trebuie si dupa ti le iei din joc.Aici ai tot echipamentul+misiuni+seturi+. http://www.tw-db.info/index.php?lang=ro
Momentam mie nu-mi merge site-ul dar poti incerca peste cateva minute daca nici tie nu-ti merge.