| AdrianaINNA a întrebat:

Eu joc Top Eleven pe facebook si vreau sa imi cumpar jucatori foarte buni pentru echipa mea, dar nu prea am tokeni.Sunt la nivelul 1 si vreau sa stiu daca la nivelele mai mari o sa primesc mai multi tokeni.As mai vrea sa stiu cum reusesc altii sa-si cumpere jucatori renumiti,de clasa mondiala, superstaruri etc.

1 răspuns:
| RichardCezar a răspuns:

Primesti un token pe zi. Strange vreo 4-5 zile si apoi cumpara. 4-5 tokeni sunt de ajuns ca sa poti cumpara unu de 5 stele (cu 2 tokeni iau usor unu de 5 stele dimineata). Dupa un timp o sa poti lua un token pe zi si la a patra zi 2 tokeni.
Ca sa iei jucatori de clasa mondiala ai nevoie de 50 tokeni. Cei care cumpara acei jucatori de obicei dau bani pentru tokeni (2$ - 14 tokeni paypal, am dat eu) sau strangi 50 de tokeni 50 de zile (cam greu).