| denisman a întrebat:

eu joc un joc numit lol ( League of Legends ) si cand mi-am pus windows 10 l-am instalat si imi da o eroare gen : HTTP eror bla bla bla... L-am reinstalat si tot asa face, am umblat si in firewall si nu stiu ce sa mai fac... ajutor urgent va rog!

2 răspunsuri:
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Unistall + stergi registrii
si apoi reinstall in alta partitie

Oferim support pentru orice timp de joc mai mule pe forum.snoopeu.com

| stererazvan a răspuns:

Hey,man!
Am avut şi eu eroarea asta şi m-a ajuat un prieten. Încearcă să dai click dreapta pe el şi dăi,, Run as administrator'' şi ar trebui să îți meargă. happy