| mariusik36 a întrebat:

Eu m-am jucat euro truck simulator 2 si m-am rasturnat cu camionul din greseala si nu pot sa m-ai fac nimic nu ma da inapoi si nu se misca orice as face stiti cumva cum sa fie din nou pe roti?

Răspuns Câştigător
| Zyrnox a răspuns:

Apasa N si cauta Call SOS. Acest apel iti repara si camionul si ti-l pune la loc pe sosea. happy

1 răspuns:
| CoolBlue249 a răspuns:

Dai pe F6 si da Enter ca sa dai leave la cursa (doar daca ai cursa) daca nu ai cursa da pe F7 si Enter ca sa te dea la cel mai apropiat service (Nu conteaza care). Si o sa fie iar pe rotiwinking. Sper ca te-am ajutatwinking