| citydylan a întrebat:

Eu ma joc lol si inainte mergea perfect dar dupa un timp imi tot da crash Lol-ul! Adica cand intru in meci direct imi apare ca se incarca toti si dupa aia CRASH! Dau reconnect mi se incarca putin apoi iar imi da crash fac asa de mai multe ori si imi intra dar cateodata imi da crash si cand sunt in meci! ce pot face va rog ajutati-ma!
Funda!
PS: inainte imi mergea perfect nu avea nici un fel de probleme.

Răspuns Câştigător
| Zemborus a răspuns:

Pai, daca inainte iti mergea perfect si acum incepe sa iti mearga cat mai prost si sa-ti dea Crash, inseamna ca placa ta video poate s-a ars. Daca nu, intra pe acest link si cauta-ti problema:

https://support.riotgames.com/......me-Crashes

Daca te-am ajutat, cu placere.