| Alexxxx44 a întrebat:

eu vreau demult să mă joc cs 1.6 dar tata nu mă lasă să mil fac/nu vrea să mil fac.Îmi spuneți cum să îl conving? Vă rog! Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| mmariusd a răspuns:

Incearca sa faci asta:
Deschide o discutie cu el si intreaba-l care sunt motivele pentru care nu-ti da voie.
Daca nu vrea sa-ti raspunda inseamna ca ii e frica sa nu-ti provoace dependenta si trebuie sa castiji un loc in lista cu persoanele lui de incredere(pentru ca el sa aiba incredere in tine ca nu o sa te transformi intr-un dependent). Pentru a face asta trebuie sa incerci sa-l ajuti cu treburile casnice si ce mai are el de facut pe acasa.In timp eu cred si chiar pot garanta ca o sa te lase sa il descarci.

| Alexxxx44 explică (pentru mmariusd):

Gta55Mkiller îmi ești de mare ajutor big grin

3 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Zi si tu ca e doar un joc si ca nu o sa devii ca in cs laughing pana la urma asa si e...e doar un joc, poate creea dependenta dar nu cred ca e cineva atat de prost sa se ia dupa un joc big grin

| Alexxxx44 explică (pentru bogdan2091):

Nu mam așteptat la astfel de răspuns dar...o să urmez răspunsul tău happy