| Daniel235 a întrebat:

Eu vreau sa imi iau PC-ul asta:
Placa video: GT 730 2gb ddr3 128bit!
Memorie RAM: 4GB ddr3 1600MHz!
Procesor: Intel Pentium dual core G3220 3000MHz!
Voi juca jocuri gen: skyrim, minecraft, metin2, amnesia, far cry 3 (daca se poate), CS GO, gta 4, gta san andreas etc...
As vrea sa stiu in care jocuri se vor descurca mai prost, si daca este bun PC-ul pentru gaming, tin sa contez ca RAM-ii si placa video deja i-am luat, mai am procesorul!

3 răspunsuri:
| Gam3rYT a răspuns:

Da este destul de bun am procesor ca ala care vrei sa il iei tu si se descurca bine pc meu in jocuri in fine putin msi bun ca acela.
6GB RAM
PLACA VIDEO SAPPHIRE RADEON 6570 2GB DDR3
PROCESOR G3220 3.0GGHZ.
Pe acel pc joci far cry 3 la high iar far cry 4 la low sau medium. Cu acel injector care il bagivin el

| Daniel235 explică (pentru Gam3rYT):

Dar battlefield 4 cum se misca pe el? Sau minecraft ai incercat? Si cam in cate FPS se misca bf4 si mc pe el?

| efekanmihai12adrian a răspuns:

O sa iti mearga toate jocurile care le-ai zis tu fara streswinking