| prototype011 a întrebat:

FUNDA! Cum se fac drifturi in NFS Underground 2? am vazut videoclipuri pe youtube si faceau drifturi misto. trebuie ceva modificat la vreun fisier sau ce? stiu ca la gta trebuie modificat un fisier handling.cfg... imi puteti da un tutorial?
Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

LoL? tu chiar ai intrebat asa ceva?
Omfg deci apesi pe ala sa merg in fata uita aici o schema

W -->Space-->A sau D.
Bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie schimbat un fisier! Dar trebuie sa ai ceva experienta...Dai Fata+stanga/dreapta si space dar iti trebuie viteza pentru drifturi lungi.Trebuie sa faci multe curse cu drifturi sa fi pro! Bafta!