| anonim_4396 a întrebat:

GTA V o să se miște mai ok dacă-l cumpăr decât dacă-l iau cracked?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de versiunea cracked. Unele au bug-uri, unele au update-uri. Eu zic sa-l cumperi, deoarece iti face Update-urile pe Steam. Mai mult depinde de Calculator, daca ai unul bun nu ai probleme nici cu cracked. Eu l-am jucat cracked, l-am terminat in 5 zile, dar sincer nu mi-a placut, nu il ai cumparat, nu poti sa faci atatea, e slabut. Il cumperi ai mai multe personalizari, + online, etc. Il ai cracked, termini jocu', tunezi niste masini apoi il stergi ca n-ai ce face.
Depinde de PC si de versiune!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| lpavel a răspuns:

NU, nu o sa se miste altfel! Nu jocul e de vina ci pc-ul daca nu se misca bine! Bafta!

| userul7200 a răspuns:

Se misca la fel.

| Paulvasile10 a răspuns:

Depinde de ce pc ai, gta 5 cracked e acelasi cu ala de pe cd