| alex_7118 a întrebat:

imi da o eroare la metin2epical imi scrie The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK pentru a termina aplicatia va rog ajutati-ma am windous xp.

Răspuns Câştigător
| DoctorChucky a răspuns:

(1)Eroare? Fii atent acest Metin care zici tu are Virusi baiete... Windows incearca sa iti "spuna" ca nu este bun ...si ca are multi virusi si erori in sistem
(2)Antivirus Dezactivat? Frate esti nebun vrei sa iei Cal Troian( un virus foarte puternic) Dezinstaleaza imediat metinul si baga unul care nu are virusi.Ca de exemplu:
a) Mage
b)Inushi
c)Ro
D)Gx
e)tim
f)united

11 răspunsuri:
| Rockerrockin a răspuns:

Ce Metin2 ai? Eu am ro.Si tot un windiws xp si cateodata se mai blocheaza.

| DoctorChucky a răspuns:

Si mie imi facea la fel happy Ai un virus si metinul asta thinking are multi virusi. Uite ce am facut eu:
1. Am Dezinstalat Windows si l-am reinstalat din nou
2. Aveam probleme cu sursa si se supraincalzea Unitatea Centrala si am schimbat sursa( e vreo 50 lei)
3 Am bagat un antivirus bun(Norton cu licenta sau Eset care l-am luat de pe net)
4 Am bagat un metin, dar dupa ce l-am descarcat l-am scanat cu antivirus.
5 Merge ca pe roate... kiss sper ca te-am ajutat. fundita?
P.S :Sa nu faci NICIODATA greseala de a avea 2 antivirusuri happy

| alex_7118 explică (pentru DoctorChucky):

Nu am probleme cu pc la alte metine imi merge fara probleme dar la asta imi da eroare aia ciudata nuss ce sa-i fac

| alex_7118 explică (pentru DoctorChucky):

Pai doar la metinu acesta imi da eroare la alte metine merge ff bine nuss ce sa-i fac

| GeOrgi_Geo_1997 a răspuns (pentru DoctorChucky):

I-am spus de "chestia " cu antivirusul ca eu inainte am avut probleme cu PC (de la ceva virusi) si unele executabile imi dadeau aceeasi eroare. Si dupa imi mergeau daca dezactivam antivirusul happy

| DoctorChucky a răspuns (pentru GeOrgi_Geo_1997):

Normal ca mergealaughing Antivirusul te protejeaza de virusi practic ii "omoara" daca antivirusul nu merge virusii isi fac de cap, astfel: daca ai un program virusat, acei virusi te lasa sa accesezi programul ca sa ii iei happy

| DoctorChucky a răspuns (pentru alex_7118):

(1)Eroare? Fii atent acest Metin care zici tu are Virusi baiete... Windows incearca sa iti "spuna" ca nu este bun ...si ca are multi virusi si erori in sistem
(2)Antivirus Dezactivat? Frate esti nebun vrei sa iei Cal Troian( un virus foarte puternic) Dezinstaleaza imediat metinul si baga unul care nu are virusi.Ca de exemplu:
a) Mage
b)Inushi
c)Ro
D)Gx
e)tim
f)united

| GeOrgi_Geo_1997 a răspuns:

Eroarea e de la win din cate stiu...
Incearca sa dezactivazi antivirusul pana deschizi metinul ( si apoi sa-l activezi din nou)

| alex_7118 explică (pentru GeOrgi_Geo_1997):

Nu-mi merge nici cu antivirusul dezactivat

| rolf12 a răspuns:

Ie bun si windous xp ieste problema de la placa video ori nu este instalata ori nu ie buna ca asa mi-a facut si mie si nu aveam placa video instalata si acum merge (funda te rog)

| DoctorChucky a răspuns (pentru rolf12):

Acest raspuns ridica un semn de intrebare thinking daca zice ca a mers si la alte metine... Toate metinele au aceeasi grafica...
Eu am Windows 8 nu am de unde sa stiu cum e cu Windows Xp deoarece nu am avut niciodata happy

| alex_7118 explică (pentru rolf12):

Placa video este instalata si este buna mi-a zis un amic ca imi trebuie mirrosoftn.Net fromework darr nuss care versiune