| Durol a întrebat:

imi fac servar de metin si am 2 nume la care sa ma gandesc sa pun voi ce alegeti cum credeti ca suna mai bine:Metin 2 The PropheT sau Metin 2 Gentek? daca nu va place nici unu dati voi o propunere si care imi place castiga funda!

5 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai din propunerile tale cel mai mult imi place Metin2 Gentek, insa eu as pun Metin2 BS2012 (Metin2 Best Servar 2012)

| AlexICAAlexel a răspuns:

MEtin2 Gentek suna bine, dar eu as spune sa ii pui daca vrei numele Metin2PiXxElS...inca ceva, daca iti iese imi dai te rog admin?

| Durol explică (pentru AlexICAAlexel):

Cand fac servaru am sa va anunt fac reclama aici si de admine vorbim pe un messenger skype ceva happy

Răspuns utilizator avertizat