| AlexBoy88 a întrebat:

Imi merge Gta IV? Am:
-4gb rami
-placa video Navidia de 512
- procesor Pentium(R) Dual-Core 2. 30GHz
Imi va merge?

Răspuns Câştigător
| AndreiD a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Cauta in lista de aici.Iti va spune daca respecti cerintele minime cel putin SI CELE recomandate. Daca nu, nu te descuraja.Procesorul este bunicel, insa nu stim exact placa video. Teoretic, ar trebui sa-ti ruleze cel putin pe minim, cu un FRAMERATE decent.

3 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php du-te in josul paginii si vei gasi CAN I RUN si completezi la CPU brand cu marca procesorului tau si GFX brand cu marca placii video. mai incolo te descurci ca trebuie sa scrii doar modelul si cati gb de ram ai. sper ca te-am ajutat. funda?

| AlexBoy88 explică:

Multumesc Mult

| AlexBoy88 explică:

Amandoi m-ati ajutat