| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Imi pare rau ca intreb asta. Dar stie cineva de un metin privat server pvm-pvp?straight face Nu prefer cu evoluari (ma refer la :otel+9.=armura smarald etc, sau : Coif masca stafie+9=coiful zeului dragon.) Sper ca ati prins ideea. Sa fie bun... 50% dificil. Cel putin blessuri sa aiba. As vrea sa primesc un raspuns de la cineva cu experienta si care stie mt destul de bine! Ofer funda!

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai thinking In ultimul timp este plin de evoluari nu prea mai sunt serverere din astea Simple lvl max 99 si gata happy Hard daca doresit Imetin2, ValMondial,CelestialMt2, Metin2Tim

| ??c??? a răspuns:

Http://metin2hc.com/

Un metin classic lv max.99 cu ratele 100%, este hard pvm(ultima oara cand am jucat avea bless dar nu stiu daca s-a resetat in ultima vreme)Bafta! Si nu e o rusine sa intrebi de metin.

| Alexsuperboss a răspuns:

Poi ma jucam inainte este destul de dificil exact 50% este stil normal... www.finalongju2.com