| Bogdan8990 a întrebat:

Imi poate arata cineva un site (fara virusi) de unde pot descarca outlast 2 si toti pasii? Nu imi dati link de la un videoclip de pe Youtube pentru ca nu mai merg, acelea sunt facute de cand au aparut outlast si s-au schimbat multe de atunci. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Yumen a răspuns:

Il poti descarca de pe : thepiratebay. cauti outlast 2 si descarci Outlest 2 Codex.

Inainte sa instalezi jocul citeste cu atentie ce bifezi si ce nu, caci nu este un joc 'free to play' si de cele mai multe ori in timp ce instalezi jocul, iti instaleaza si alte aplicatii.(ma refer cand ii ceva casuta cu de genul: "Da, sunt de acord cu instalarea..." )

Casutele de genul: vcredit, directX, Microsoft visual sunt software pentru ca jocul sa iti mearga.