| paracetamol94 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie o placa video acceptabila pentru urmatoarea placa de baza :http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/gigabyte/ga-945gcmx -s2.
Tin sa precizez ca momentan am 1G ram si procesor Intel Dual CPu 1.60 GHz, 1.61 Ghz.Acum imi foloseste din ram...adica am 128 la "placa video"

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Acceptabile sint toate. Buba e restul sistemului la tine... nu merita sa bagi bani intr-o placa video noua daca nu faci upgrade la tot. Cauta ceva SH cu maxim 150 RON - un HD 4770, de exemplu.

| KodrutZ a răspuns (pentru paracetamol94):

Toate sint MUCI. Bani aruncati pe geam. Varzet. Jalnice.