| VictorFT a întrebat:

imi poate zice cineva un metin frumos, sa aive arme bune in magazin dar sa fie scumpe si sa le poti lua greu, sa facei lvl greu, sau ceva de genu. Sa nu fie :Metin2TIM, Metin2HotStyle. Metin2Steel, Metin2Hammer, Metin2AllStars, ceva mai nou vreau va rog!
Dau funda la cel mai frumos!

2 răspunsuri:
| SweetBoY20123 a răspuns:

Fratioare... joaca metin2 united... ala e greu faci (lv asa si asa) nu are cine stie ce in magazin dar e foarte frumos metinul l-am jucat cu bucurie 3 ani

| VictorFT explică (pentru SweetBoY20123):

L-as juca dar nu imi merge. laughing