| Maxim_Alexandru_1985 a întrebat:

Imi puteti da niste servere de SAMP stunt dar populate. Daca se poate VIP sa fie permanent cand il cumperi.

Răspuns Câştigător
| Willy112 a răspuns:

32 răspunsuri:
| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari si iti dau si admin

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

HostName: Fnatic RP : la 10 on lvl up
Address: 193.84.64.109:7778
Players: x / 50
Ping: 22
Mode: •Fnatic v0.2•
Map: Ls'and'Sf

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Sa-Mp :
HostName: Pro-Gaming: Download 0.3X - www.pg-official.com
Address: 93.119.26.212:7777
Players: 38 / 50
Ping: 8
Mode: PG:RP v4.7
Map: Orasul PG

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Uite intra pe 89.33.242.212 dam admin si vip gratis join us!
eXtreme Stunt Devil e numele serverului.

| edytza1 a răspuns:

Frate, nu e stunt, e RPG Best RPGwinking Intra si tu aici si joaca-te o sa te bucuri de acest server Role Play Gamingwinking92.115.98.30:7777 Te rog incearca inainte de a spune "NU"

| Ionutzz123 a răspuns:

RPG.CsTars.Tk!
- Politia Romana
- Armata Romana
- S.R.I
- S.M.U.R.D
- Taxi
- School Instructors
- Hitman
- Guvern
- Stiri
- Tigani
- Remorcari auto
- Total Security
- Clanul Capone
- Clanul Sadoveanu
- Clanul Duduianu
- Clanul Camataru
- Clanul Corsicanu
- Clanul Tobosaru
_________________________________________________________

Joburi (/jobs)
Ilegale:
- Dealer de arme
- Dealer de droguri
- Spargator de masini
- Prostituata

Legale:
- Detectiv
- Avocat
- Boxior
- BodyGuard
- Mecanic
- Gunoier
- Camionagiu
- Barcagiu[Unic]
- Sofer de tren [Unic]
- Taietor de iarba [Unic]
- Miner [Unic]
- Padurar
- Distribuitor baloti [ Unic]
_________________________________________________________

Sisteme & alte facilitati
- Sistem de Masini personale (/v) Playerii obisnuiti pot detine 3 masini, cei cu cont premium 4
- Sistem war pe teritorii (/turfs,/war,/ataca,/apara,/gpst)
- Exista 48 de teritorii pe server, facute ca pe B Zone!
- Sistem Donatori
- Sistem Eventuri
- Sistem Arme Personale [Unic](/cumpararma, /vindearma)
- Sistem TD la masina (TD - De cate ori iti explodeaza masina personala)
- Sistem Kilometri la masina
- Sistem Anti-Cheats Avansat
- Sistem Seif
- Sistem Savetuning
- Sistem RobBank
- Sistem Admini
- Sistem Agenti
- Sistem Kilometraj
- Sistem Bancomat
- Sistem Radio (pe tasta Y )
- Sistem Case
- Sistem Bizuri
- Sistem SBizuri
-Sistem de ore jucate in factiune [unic]
-Sistem de admini avansat
_________________________________________________________
- Locati ale hq-urilor unice,
- Primarul are acces la /setjob
- Interior banca UNIC!
- Spalatorie Los Santos /spala
- Arma personala apare la /stats
- Economia serverului este foarte scazuta
- Toate intrarile si iesirile sunt pe Tasta ENTER / F
- Masinile personale se pot cumpara din parcarea de la banca los santos / plaja
- Exista comanda /demisie
- La agenti si admini le apare la /stats cati playeri au ajutat si de cate ore sunt in staff
- Gamemodul Ruleaza pe MySql r6

| nrazvan38 a răspuns:

188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777188.212.104.187:7777 Server de samp RPG ma gasiti cu numele de Cedry2k

| klonn a răspuns:

Samp.furiosii.ro e cool intrati e server nou deschis in aprilie 2013 trebuie facut full intrati toti cei care jucati samp sujper eventurii!

| Leo28 a răspuns:

Best Gaming: RPG Server (v2.1.8 - /update)
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Mode: BG:RPG v2.1.8
La 25 - 50 ore fara afk primiti o masina gratis de la dealer moca.
La 10 playeri adusi cu dovezi si 50 de ore fara afk primiti agent.
Servarul este RPG playeri sunt destul de multi un staf acceptabil nu foarte bun cum zic alte servare si de fapt sunt praf! daca vrei sa incerci vino la noi si te convingi!

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| grunzu69 a răspuns:

RPG.VibePlay.ro
Maine data de 8/08/2014 se va da WIPE.Hai si tu, si vei avea sansa la staff/lideri + organizam un concurs pe forum unde poti castiga moderator/designer/g-mod etc. Hai si pe cel mai tare servar!

| FlorinZEW a răspuns:

Salu, uite un server unde donezi o data si ramane totul permanent, server-ul este deschis de 5 ani si are aproape acelasi staff. Ownerul este acelasi de 5 ani. App HELPER[ON].

RPG.PLAYNION.RO

TE ASTEPT PE SERVER NUMELE MEU ESTE FlorinZEW

| FlorinZEW a răspuns:

Te astept pe Rpg.PlayNion.Ro:7777 -
Server-ul este deschis de 5 ani de zile.
Se alege un helper odata pe luna.
Avem panel/forum online.
Ma gasesti pe http://playnion.ro/forum/
Numele meu este FlorinZEW, te astept pe server.

| SenKing a răspuns:

Rpg.redgame.ro
Un server deschis in aceasta luna, cu un sistem de rob original, in banca din lv.

| MosuPlayed a răspuns:

RPG.PLAYED.RO Este un sv recent deschis si foarte frumos. Merita incercat.

| DeWing a răspuns:

HostName: GFX-ARENA 0.3z la 15 on alegem helperi + lideri
Address: 46.102.116.114:7777
Players: 7 / 50
Ping: 16
Mode: GF X-Arena
Map: San Andreas

Te asteptam cu drag vino alaturi cu preteni tai intr-o zi am adus 8 playeri si inca 5 zile si o sa fie aproape full si o sa facem 100 sloturi

Spune ca te-a adus Kings sau Kings.zew Daca vrei sa te ajut multumesc mult.

Ps: admini si helperi de treaba si daca aduci si tu playeri vei primi helper.

| Skkidyy a răspuns:

178.157.85.195:7777 intrati se dau helpere pe playeri factiuni lidere... si altele /dgun pe 500k

| DavidVilla a răspuns:

Drift King Colceag
DKC este un server nou de Stunt. Toti playerii primesc VIP gratuit. Aici gasesti o multime de lucruri (gangwar, minigun, topgear race).
Te asteptam pe la noi!

| KingBoxing2323 a răspuns:

HostName: » Master GaminG Stunt « • » V.I.P Free! «
Address: 95.64.36.124:7777
Players: 5 / 500
Ping: 12
Mode: Romanian Server Stunt (RO/ENG)
Map: Stunt-DM-Race-FreeRoam-Fun

| IulianGeorge a răspuns:

HostName: MaX-GameS RPG | In 16.03. 2014 Hostat
Address: 94.52.192.97:7777
Players: 1 / 50
Ping: 111
Mode: MaX-GameS|RPG v0.3
Map: LS • LV • SF

| bluegaming a răspuns:

HostName: RPG.BlueGaminG.Ro New Jobs
Address: 195.64.133.87:7777
Players: 100 / 1000
Ping: 5
Mode: BlueGaminG ROmania Noi Joburi
Language: Romana
Vizit : http://Www.BlueGaminG.Ro

| denisboss00 a răspuns:

HostName:ExcessRP:RPG
Adress:93.119.26.247:7777
Players:XX/50
Mode:EX-RPv.01
Map:Los Santos
Exista 17 joburi si 14 factiuni.
Cand intrati va rog dati /report m-a adus denis.sipos

| alexboss_5709 a răspuns:

Salut,s-a deschis un server de samp nou B-Zone Rpg3 Te astept Te ajut cu banii etc la Refferal sa bagi 1077

HostName: B-Zone: RPG Server 3 [0.3z] Party people!

Address: 89.33.242.92:7777

Players: 728 / 1000

Ping: 12

Mode: RO-RP v5.8.0

Map: LS-LV-SF

Te Astept!

| ThunderX a răspuns:

HostName: • ProGaming Stunt Zone » Big Update! «
Address: 93.120.38.37:7777
Players: 5 / 100
Ping: 25
Mode: • Romanian Server V2 •
Map: « Romania: Fun Server »

| Mine_ZUpakitu_1998 a răspuns:

HostName: Fanaticii RPG [0.3x] - Cautam Staff.
Address: 193.84.64.166:7777
Players: 45 / 50
Ping: 15
Mode: Rolle Play © RPG
Map: San Andreas.

| Pov3STy a răspuns:

Cel mai tare Server de SA-MP 188.241.14.102:7777 VIP FREE, Masina Personala FREE O sa va placa va Garantezwinking

| Alexutu_Alex_2000 a răspuns:

Uite aici cel mai smecher server de samp vip lvl 7 free permanent si admin lvl 2 free permanent 89.33.242.199:7777

| Adi_Cirneala_1981 a răspuns:

Salut,Stimati domni, doamne intrati pe >...::Romania Tron Stunt::... este server tare deschis recent!

| Skidy a răspuns:

188.212.104.178:7777 eu zic sa intratieste server de stunt se merita la 3 playeri adusi se da admin si puteti da /buyvip intrati!