| anonim_4396 a întrebat:

happy Imi puteti da un metin bun, PVP? Sa cresti repede (Pentru ca e pvp, nu vreau sa te dea direct lvl 255 si sa fie toti modati, ca pe hammer) Sa te dea lvl 1, si sa cresti tu singur, dar sa pice si bonusuri usor, nu sa stai 3 ore jumate sa pui pm 40 pe o arma, si banii sa vina usor, sa iti poti evolua tu itemele, bonusurile sa fie destul de mari, pietrele sa nu stai 2 ore sa pui pietre pe un item (Adica sa fie mari sanse sa mearga) Si cam atat tongue Sa fie destul de populat, lvl maxim, nu conteaza happy Sper sa ma puteti ajuta happy Multumesc anticipat!

Cel mai bun raspuns FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu un servar nou de metin e Hard PvM da s craste usor si desi astia zica ca upgrade-urile cad greu eu nu mai am loc in depozit de ele =] daca fol un inel anti exp la cain in 20 min faci 100 kk joc de 1-2 sapt si am sham de 85 cu pose 2 epice toate scuturile de 61 (si in dublura), coif de 81 si sigiliu de 500 kk de tigru de lupta (ala negru) Item shopul ieftin si intr-o saptamana sau cam asa adauga si modatele deja a adauggat cateva dar nu a tarminad cand termina da pachul pe net e Metin 2 Lolz Idle si au si servar de Minecraft daca vrei.
Metin: http://www.lolzidle.ro/metin2/
IP Minecraft: Mc.Lolzidle.Ro

| playermt2 a răspuns:

Incearca mt 2 united

| RaulHD3 a răspuns:

Hmm este acuma un metin nou deschis pvp/pvm Metin2Transilvaniea se numeste lvl maxim 105 si ii destul de fain arem si armurii betta big grin sau daca nu te poti apuca de metin2 assasin world big grin sper ca te-am ajutat big grin