| Dumitru_Andrei_Lucian_1990 a întrebat:

imi puteti recomanda niste jocuri pentru PC cu masini vechi gen mustang 1967 dodge charger, challanger etc. MERSI DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FollowMeNow a răspuns:

Nfs Carbon tin minte sa fi avut masinilie astea, dar e cam vechi. In Grid am mai vazut mustang, Driver San Francisco, in Test Drive Unlimited 1 si 2 (incredibil joc, mai ales daca ai si volan). In toate astea gasesti genul asta de masini si toate sunt niste jocuri destul de bune...
Bafta