| Cristian_Edi_1994 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri pentru xbox 360 smechere?

1 răspuns:
| TronCat a răspuns:

Toate seria Crysis e de aur, GTA V e de la sine înteles un "must have", Destiny, Call of Duty de asemenea (consider că Black Ops 3 are cea mai impresionantă poveste din toată seria), BioShock Infinite, Fallout 3 ( din păcate 4 nu apărut încă pentru Xbox), Rise of the Tomb Rider.

Toate acestea sunt nume destul de cunoscute, poate şi pentru că am ales jocuri nu mai vechi de 2 ani (Exceptând CoD, bineînțeles).