| julian01 a întrebat:

imi puteti spune daca imi va merge GTA 5 pe acest laptop ...pro-black/

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Ce copii doamne, ei cand vad i7, gata e gaming, voi intelegeti ca laptopul e dedicat graficii? asta se refera la editing rendering heavy etc, laptopul nu e gaming, si julian vrei gta V cumparati dekstop.

2 răspunsuri:
| Emitzanu2002 a răspuns:

Jocul va merge foarte bine, dar si pretul e cam mare, aproximativ 9800 lei

| Hantila_Marian_1999 a răspuns:

Pe laptopul asta o sa iti mearga orice joc aparut pana acum si ce o sa mai apara de acum in vreo aproximativ 2 ani.