| Iulian922 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri frumoase la multiplayer si niste jocuri singleplayer frumoase gen batman arkham de pe steam care sa coste acum cu tot cu aceasta oferta new year sale pana in 6, 5. Si mai puteti sa-mi spuneti ce oferte vor mai fi de acum incolo pana la oferta de vara (in afara de cele de weekend ).

6 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nu stau sa caut oferte dar iti zic urm jocuri: Dota 2 CsGo Left for dead

| Iulian922 explică (pentru EneCristian):

Mai știi și altele, nu vreau să iau niciunul dintre acestea.

| EneCristian a răspuns (pentru Iulian922):

Te intreb genul ca eu zic degeaba asa fara sa stiu macar ce iti place.

| Iulian922 explică (pentru EneCristian):

Ti-am zis la singleplayer ceva gen batman arkham, iar la multiplayer ceva mai cunoscut, unde să joace lumea.

| EneCristian a răspuns (pentru Iulian922):

Ma omule Batman arkham e un anumit tip de joc vrei ceva asemanator apucate de seria Assasin creed sau Prototype sau chiar mafia 2 the godfather nu neaparat pe steam ca nu ies jocuri asa bune asa des. Prin gen ma refer la fps sau strategie. starcraft 2 ala e bun e jucat crede-ma wow mai e si Overwatch LoL de obicei gigantii astia stapanesc seria de multiplayer.

| CristiGamer74 a răspuns:

Buna ziua, un nou site de prezentare jocuri s-a deschis, acela este www.game-cover.net.

In acel site gasiti o multime de jocuri pe placul tuturor, pe acest site poti adauga chiar si tu jocuri necesitand doar verificarea unui administrator. Mai multe ve-ti descoperii voi accesand site-ul si inregistrandu-va.