| PuFiLiCi98 a întrebat:

Imi puteti spuneti si mie un metin2 privat romanesc care e non stop, care are otel +9 la shop, arme bune la shop, posibil si king, sau daca e sa pot face king, level 150-200-300...cat mai mare? Adica sa fie mai usor.

Răspuns Câştigător
| Slayer87 a răspuns:

Hot-Stylemt2,Mondialmt2Royal(Noul Mondial

1 răspuns:
| rooosmeee1 a răspuns:

Pai am eu unu uneori mai e off da destul de rar si are scrisu mai ciudat mt2 hyperion. daca vrei sa mai astepti romanesc mt2 ultra-fun ambele sunt Energy. nu prea sunt playeri dar e destul de bun.