| alexboss2020 a întrebat:

imi recomandati si mie un scaun de gaming?

Răspuns Câştigător
| Staind a răspuns:

Ti-a luat mult sa-ti dai seama?

37 răspunsuri:
| alexboss2020 explică:

De preferat sa fie cu roti, stiti voi la ce ma refer si sa nu depaseasca 15 milioane

| Adrian926a a răspuns:

Cel mai bun scaun de gaminghttp://www.utilul.ro/......p-227.html recomand cu incredere cel mai confortabil scaun de gaming :)))

| d0areu a răspuns:

Serios ca nu ai ce face cu banii? laughing Eu te-as sfatui sa-ti iei ceva ce chiar ai nevoie, sa dai banii pe un scaun de gaming nu e o investitie prea înteleaptă. Tu fa ce vrei, sunt banii tai, eu doar ti-am zis...

| alexboss2020 explică (pentru d0areu):

Man parintii mei au bani, si nu ma dau mare ca am dar chiar vreau un scaun de gaming si daca se poate si niste boxe de calitate

| CPAElites a răspuns (pentru d0areu):

E troll...Nu-l baga in seama!
El a pus intrebarea asta de pe un Pentium 4 laughing

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Ba pc-ul meu chiar nu te mint ma jur pe tot ce am ca a fost luat in 2013.Si de ce crezi ca am pentium 4, mai ziceam sa zici ca am un laptop core 2 duo sau asa ceva, dar chiar asa de jos ma crezi sa am un pentium 4?

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Hai sictir ma laughing

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Si daca ma crezi bine daca nu asta e chiar am un i5, recunosc ca am un i7 team mintit dar i5 si gtx 960 chiar am, si sincer sa fiu nu cred ca cineva sa mai aibe pentium 4 in ziua de azi

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Nu mai mintii laughing

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Chiar crezi ca am pentium 4? Acum sa fim seriosi!

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Am un i5 si placa video gtx 960 si tie nici overwatch nu-ti merge cred ca pe jaful tau de laptop joci overwatch pe rezolutie 800x600 si stragi 10 fps.Nu mai minti ca te-ai jucat jocurile alea ca nu te-ai jucat, laptopul tau este de 2011-2012, e imposibil sa-ti mearga overwatch pe asa laptop, cand tu cred ca nici laptop nu ai, ai un pc de 10 milioane care de abia duci si tu un joc.Tu esti un troll nici consola nu ai acasa macar

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

rolling on the floor)
Cel mai retardat copil.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru alexboss2020):

Nu il baga in seama pe retardatul de CPAelites, si la o postare de a mea tot a comentat cu "troll", retardat big grin nu are ce face, si a mai folosit si inspect elemtn

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru d0areu):

Care e problema ta ce face el cu banii?, daca tie iti place sa ii salvezi sau nu prea ai, ce trebuie sa ii dai lui sfaturi ce sa faca cu ei? ii raspunzi la intrebare si gata

| d0areu a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Băi copil infect si prost, ti-am cerut eu vreo parere? Mars la teme ca începi scoala, nu mai pierde timpul degeaba.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru d0areu):

Trebuia sa imi ceri tu parerea imputitule? aici comentez cand vreau eu, bai borac!

| d0areu a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Dragă, nu te ambala prea tare, stiu ca vrei sa pari un dur dar nu cred că ai ales calea cea buna. Nu ma cobor la mintea ta sa ma cert cu un "nimeni" pe un site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CPAElites):

Scaun de gaming la 1500 lei cand el nu are bani de paine si netul il plateste din alocatie laughing))

| alexboss2020 explică (pentru anonim_4396):

Da ma ce tu domnu bogatas cam cati bani ai tu? Si nu traiesc din alocatie muncesc nu stau sa mi se dea bani pe degeaba

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Ce vrei sa imi arati aici un tip care face bani pe youtobe?

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

Urasc mincinosii :))
Acum are "a8 6600k si 6 gb ram si tot gtx 750 ti" =))
...potrveste/

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Stai ca iti fac o poza acum de pe telefon sa iti demostrez

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Ce procesor aveai la pc?

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Lol ce cretin laughing
Ai luat poza de pe google.

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Esti un tembel, am luat-o de pe google ca astia de la TPU nu ma lasa sa postez linkuri mi-a aparut ceva ca imi da ban.Si o sa sterg linkul acuma.Si ce procesor aveai la pc?

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Core 2 Quad Q9505.

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Tu cum ai pus linkul cand mi-ai aratat pc-ul tau

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Ai facut poza pe tel sau cum ai facut?

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Print "Ctrl + Prt Scr"

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexboss2020):

Am 60 de milioane pe luna si nu dorm noptile pentru ei.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru d0areu):

Mane, daca nu te coborai la mintea mea nu trebuia sa comentezi, dar vad ca nici tu nu stii ce spuiwinking

| Nicolas323232 a răspuns (pentru alexboss2020):

Te-am* invata romana.