| stanadi2010 a întrebat:

In legatura cu minecraft tekkit vreau un link sau dati-mi id-ul vostru de mess ca vreau sa il iau si nu gasesc da full cu tot cu minecraft ca asa nu stiu. Daca nu e full dati-mi id-ul vostru si imi explicati ca eu unul habar n-am. Multumesc!

3 răspunsuri:
| stanadi2010 explică:

Fratilor ce fel de minecraft imi trebuie pentru tekkit ca am minecraft SP

| TudyCFR a răspuns:

Http://www.technicpack.net/tekkit/ scoate-l de aici si trebuie sa iti mearga dar ai nevoie si de minecraft.

| Florian000 a răspuns:

Http://www.technicpack.net/tekkit/ daca ti da error da-mi mesaj ca ti arat eu ca mai sunt modalitati