| Madalyn_Madalynutzu_1999 a întrebat:

In urma cu 7 luni am achizitionat un Samsung Galaxy S3, si m-am cam plictisit de el, si as vrea sa-l dau pe un iphone 5, dar nu stiu ce sa fac, la iphone nu e slot de card, bateria nu se da jos, si cel mai rau muzica/video/imagini doar prin itune sau doar de la iphone la iphone. Astept parerea voastra! Fundawinking

1 răspuns:
| alessyo21 a răspuns:

NU...am Samsung am avut iphone nu se compara..decat design-ul ce e de iphone iti jur..am avut iphone 4-5-5s-6 si Samsung s2-3-4-note 3(actual) efectiv scuza-mi limbajul se pisa pe iphone