| CIZu a întrebat:

Salut TPU! Inainte sa reinstalez windows-ul ma jucam Fable 3 si mergea foarte bine, dupa ce am reinstalat windowsul l-am luat iarasi si nu mai merge, adica imi intra in joc dar apare ecranul negru si iconita de la mouse. Mentionez ca inainte am avut win7 pe x32 si acum l-am instalat pe x64. Stie cineva ce as putea sa fac ca sa mearga? Funda big grin!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Win pe 64 de biti nu suporta toate jocurile asa ca te sfatuiesc sa pui inapoi cel de 32 si vei scapa de probleme! Bafta!