| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut,TPU. Intreabarea asta este pentru cunoscatorii de Minecraft. Deci... am o problema. skinul de steve la unele texture mi-l arata desfigurat sau cu capul la picioare, fara maini etc. Daca stiti cum as putea rezolva asta dau funda! Treaba asta se intampla decat la cateva texture packuri. Daca aveti si cateva recomandari de texture pack ....va multumesc!

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

Problema asta o intampini pentru ca texture pack-ul nu este updatat la versiunea de minecraft pe care o joci tu.

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru maxbio):

Da, acum am observat si eu, pe 1.8 si 1.8.1 nu merge dar pe celelalte da.

1 răspuns: