| MeritiUnOs a întrebat:

Intrebarea mea este: de ce cand intru in minecraft si stau 2 minute pe un sv mi se inchide? Dar nu numai la multiplayer, ci si la single player. Si cum as putea rezolva asta? Funda! (Cei care raspund si cer funda sa nu se mai astepte la ea. O dau cui ma ajuta cel mai mult!)

2 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

1.Ai descarcat doua sau mai multe moduri.
2.Ai instalat un mod si nu era pentru versiunea curenta (1.2.5)
3.Poti sa o rezolvi, atunci cand pornesti minecraft o sa ai sub LOGIN o casuta mica sa bifezi"Force Update" bifeaza si lasa-l sa se descarce.

| MeritiUnOs explică (pentru alinbrd):

1.Nu am moduri.
2.=1.
3.Dupa ce dau "Force Update" si dau login si se descarca se face minecraftul negru si se blocheaza.