| DeNiUTzU a întrebat:

Joc Counter Strike de 2 ani si de la un timp. nu stiu ce s-a intamplat cand aprinde cineva lanterna (in game) mi se face un lag urias. Din 100 fps constant la aprinderea lanternei fps scade undeva la 15. Inainte nu imi amintesc sa fii avut asa ceva va rog sa ma ajutati. Cred ca as avea nevoie de un driver la placa video dar nu stiu de unde sa iau unul bun, vreau un link de download.
Am placa video Intel g33/g31 express chipset family ( Intel gma 3100 ) id meu denis_cenation_2010 help. FUNDA

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Scrie in consola fps_max 101
Si rate 25000.
Bafta la fraguri!