| Ghostplayer a întrebat:

Joc Metin2 pe un server PvM-PvP max lvl 250. Ce rasa sa aleg dintre SURA AM si WAR MENTAL? Mie imi place sa joc pe amandoua dar vrrau ceva bun si la crescut si la duele.
Voi ce alegeti? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Salut, preferatul meu este sura AM, este cel mai bun la crescut pentru ca are atac si apararea iar tais ofera furt de viata si are risipirea big grin daca vrei sa iti faci sura AM pentru duele sa iti pui bonusuri cu INT si PUTERE, numa' bine happy