| HU4L a întrebat:

Joc metin2 Rh, un metin pvp clasic, si vreau sa intreb...ce bonusuri sa-mi pun pe sfanta, am incercat pana acum Asa : INT, critica, patrunzatoare, Semi-om si dex, apoi am incercat int, critica, semi-om, otravire si viteza farmecului, care sa o aleg...sunt foarte confuz.tin sa mentionez ca sunt sura AM (Arme Magice)

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Semi-om, inteligenta, critica, farmec, otrava. Si la pietre pui Rasa, farmec si critica.