| joker007 a întrebat:

.joc metin2 ro si am lv 75.Cum as putea sa fac rost de yang, unii fac rost de 50kk pe zi iar eu nu sunt in stare sa fac in 3 luni 100kk.Care este cea mai buna si rapida metoda de a face rost de yang? multumesc

15 răspunsuri:
| ionutzz2590 a răspuns:

Sall daca ai bilete spre v2 este floare la ureche daca nu ai tu ceva chesti care nu-ti trebuie si le pui la vanzare dar la un pret mai mic nu foarte mare daca ma intelegi atrage (clienti) la lucruri faine si tari si faci bani cat ai clipi doar sa ai ce vinde daca nai nici ce vinde mergi in v1 sau la demoni sau unde crezi tu ca est instare ca ma gandesc ca la demoni esti si eu am jucat mt2ro da n-am avut asa lv mare happy funda?

| shhhs a răspuns:

Uite aici niste metode bune de a face bani pe Metin:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

| vladut91 a răspuns:

Frate ai level 75
1 Poti sa ii cresti pe astaia mici de lv 45 in padurea rosie sau unde cresti tu
2 Poti sa ei upgrade gen! stindard de razboi (din tara de foc)
3 Daca ai o arma buna de ce nu te duci la boosi? De exemplu regele de foc il gasesti pe la mijloc in colt stnga! Poti sa omori regina paianjen! si vinzi lazile
4 Cumperi un otel + 7 cu 1, 5 te duci in dt si il dai la plus 8 daca merge poti sa-l dai cu 50-60 kk plus ca in Dt la urma poti sa bati si ingerul cu coasa!
5 Nu iti recomand sa mergi la minerituri sau la peste la levelul tau mai degraba incearcati norocul in V4 daca ai iteme bune iti umpli primul inventar cu liceu rosu si albastru si ei cate 3-4 grupe asa intr-o ora pot sati cad iteme bunicele
6 Cumperi un item gen 9\( fms rib pfn ) incerci sa-l faci + 5-6 si il dai cu mult mai mult
7 Sparge metin2 din gasesti aici locurile unde se afla http://ghidmetin2.blogspot.ro/2011/03/ghid-locatia-metinelor.html
8 Investeste bani pe care ii ai in oteluri circa 50 kk si daca iti iese unu de war plu 9 te umpli de bani sau poti sa il pastrezi! aa fal plus 8 in Dt si dupa la FIERARUL DE BREASLA (Sau Bles)
DACA TIAM FOST DE AJUTOR FUNDA

| andreasnemes a răspuns:

Salut Poti incerca sa faci dt-uri si iteme in + sau sa farmezi la et 7

| dudu09 a răspuns:

Nu te ai gandit ca altiii poate baga bani in mt ca disperatii sau au hack ( de yang, trade, boot ) -_-

| KrzF1NNaL a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Tzac012_5sU uite aici ceva ce te-ar putea ajuta.

| KrzF1NNaL a răspuns:

Uite aici ceva ce te-ar putea ajuta http://Yang-Hack-MT2Ro.yolasite.com pe mine m-a ajutat foarte mult

| Secerica a răspuns:

Am gasit o variante de bagat Md ( monede dragon gratis ) in metin2RO

Functionabil dupa mentenanta de 19.11. 2014

www.monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

Partea nasoala e ca poti baga doar 1500 Md pe zi. Funda plz?

| milandru a răspuns:

Lotteria metin2 http://surpryiza.yolasite.com/

| Robotzelul118932 a răspuns:

Uite ceva ce pe mine m-a ajutat: http://hackyangsiitememetin2ro.yolasite.com sper sa iti fie de ajutor!

| BogdanUMB a răspuns:

Poti incerca sa profiti de naivitatea celorlalti. Strangi cativa bani din itemele care iti cad pe la metine. Dar de banii aia iti cumperi iteme ieftine, incerci sa storci fiecare banut de la ceilalti, dar apoi, daca ai noroc, le poti vinde foarte scump. Mai poti incerca sa iti cumperi un tarnacop+1/2 si sa incerci sa mineresti. Scoti bani multi si din minereuri. Funda?happy

| vladut91 a răspuns (pentru BogdanUMB):

La 75 la mineruri esti dus cu capu laughing

| Shi_Atat_Neymar_1980 a răspuns (pentru vladut91):

Eu am lvl 30 si merg non stop la minerit si crede-ma ca sunt cel mai mic de acolo toti sunt minim lvl 50 si maxim era unu de lvl 97.Deci daca nu are iteme pe cont mineritul e cea mai buna solutie big grin

| vladut91 a răspuns (pentru Shi_Atat_Neymar_1980):

Frate el are 75 la 75 trebuie sa bati metine inpadurea rosi
E adevarat am mai vazut si caractere mari la minerit dar mineritul iti aduce profit pentru conturi de 30-50 nu de 75-105