| anonim_4396 a întrebat:

Joc ninja lama pe server de metin2 oficial. Ce magii trebuie sa maxez prima data si cum bag punctele in status? Vreau sa ma orientez pe crescut cam pana pe la level 30-40 si dupa sa trec incet incet la PVP. Dau funda si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Punctele in status PV si DEX si la magiu pui pentru pvm ( de crescut ) - ambuscada, nor otravitor sau aia in care face roata si a 3 este magiia aia in care se teleporteasa. Scuze da nu prea am mai jucat metin si nu mai stiu cum se mai numesc magiile la ninja exact.