| Curea_Angelica_1976 a întrebat:

joc pe un server de Minecraft de mult si din greseala l-am sters.Ma pot reloga? rapid ajutor

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
Dacă este un server pe care joci, dar ai uitat IP-ul, poți scrie pe Google numele serverului (care ți-l aduci aminte) și dacă este popular este posibil să îți dea forumul unde probabil scrie IP-ul. Dacă este serverul tău dar ai uitat parola de la login și folosești AuthMe poți intra în consolă și să scrii următoarea comanda:
authme login apoi poți scrie pe server /changepassword ParolaCurentă ParolaNouă

1 răspuns:
| AndreiRoMan112 a răspuns:

Pai, e serverul tau, adica tu esti ownerul sau e un server normal pe care joci tu? Daca e un server pe care joci tu, trebuie sa scrii inapoi ip-ul lui la creeaza un server de Minecraft, sau cum ti-o aparea acolo, si intri pe el, si te loghezi cu parola si gata. Daca e serverul tau, adica esti tu ownerul lui, atunci nu stiu.