| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Jocul gta 5 va mai fi lansat pe pc da sau nu ca ma tot inerveaza trebuia sa-l lanseze din noiembrie 2013 asa am auzit si noi putem spune ca suntem deja in 2015 cat mai dureaza?

Dau funda si sper ca apare ca eu nu rezist stau toata ziua pe youtube la gta 5 chiar il vreau simt o bucurie pentru jocul asta cum nu am mai simtil la toate celelalte jocuri gta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Jocul GTA 5 va fi lansat pentru PC in septembrie, anul acesta.

| catalin542000 explică (pentru anonim_4396):

Salut mersi de raspuns dar daca stii si in ce zi va fi lansat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin542000):

Nu stiu. Ai cumva un cont de SAMP pe care nu-l mai folosesti?

| catalin542000 explică (pentru anonim_4396):

SALUT nu m cont de samp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin542000):

Ok. Mersi.