| Ungureanu_Alex_1993 a întrebat:

SAlut TpU, la jocul Minecraft imi da cresc dc? am windows 8.1 pc Acer ff peformant.

6 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Da un link catre laptop, sa vad daca chiar e asa performant, iar daca ai Win 8.1 asta nu inseamna ca ai cel mai performant comp.

| Ungureanu_Alex_1993 explică (pentru Mandeliu):

Ba vezi e pc-ulu ala al tau joc samp cu 160fps, mai bine taci

| Mandeliu a răspuns (pentru Ungureanu_Alex_1993):

Vezi ca mie SA:MP imi merge in 300 FPS-uri si mereu imi da crash asa ca il bag pe single core sa nu imi mai de-a crash.Si eu am vrut sa te ajut, sa imi dai un link la comp. sa dai mai multe detalii.Eu nu am vrut sa pornesc o cearta cine are comp mai bun.Deci poti da un link?

| Ungureanu_Alex_1993 explică (pentru Mandeliu):

Ba nu-s cum sa iti dau un link dar pc e bun nu-s a venit unu la mine si nu a reusit sa imi faca minecraftul si mie ciuda ca nu mere