| Adnosius a întrebat:

Salut,TPU! La Metin2, unde trebuie sa ma duc pentru a creea cladire la breasla? Teren am cumparat, materiale am dar nu stiu unde trebuie sa ma duc pentru a creea teren. !

Răspuns Câştigător
| DEADEND a răspuns:

Du-te in zona terenului cumparat si trebuie sa iti arate jos in coltul stang ceva de breasla, nu mai tin minte cum se numea. Daca te duci pe zona terenului si nu iti apare aia in coltu stang de jos inseamna ca e bugstraight face. Funda?