| anonim_4396 a întrebat:

La Wizard101 sunt Level 10 si nu pot face questurile care le am pentru ca trebuie sa ma duc in zone de exemplu Cyclops Lane sau Firecat Alley iar ele costa bani si am doar 75 crowns si alte questuri nu mai gasesc, si quest finder nu ma ajuta pentru ca imi zice sa ma duc in NightSide(Scoala de moarte) din cascada dar nu pot intra la fel si in Ravenwood am quest cu kroktopia si trebuie sa ma duc in copac dar nu merge ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Blogerblu a răspuns:

Daca ai prieteni de level mare de exemplu level 75 si te poate duce gratis in toate lumile si in ile cu crowns asa a devenit

| Minecrafttul a răspuns (pentru Blogerblu):

Am am au vrut multi dar nu mergea am dat go to location dar nu a mers zicea sa dau crowns

| Minecrafttul a răspuns (pentru Blogerblu):

Au vrut multi dar nu mergea am dat go to location dar nu a mers zicea sa dau crowns

| Blogerblu a răspuns (pentru Minecrafttul):

Cati ai avut

| AcesFromWan a răspuns:

Nu poti face nimic ca sa ajungi in acele zone. Singurele modalitati sunt urmatoarele :
1. Te duci pe site-ul lor sau direct din joc si cumperi Crowns cu bani reali ( poti sa cumperi doar daca ai card : PaySafe Card e cel mai recomandat )
2. Te duci la un mini/supermarket si ceri un PSC (paysafe card ) de 25 de lei (minim ). O sa iti dea un cod pe care il introduci in joc si primesti Crowns pe loc