| Alexandru_Cosmin_1999 a întrebat:

Lume as dori si eu un metin cu level maxim 105/99 sa fie beta implementate adica din pose+9 sa iasa beta si din sirius+9 sa iasa beta

3 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Incearca Metin 2 AP sau Metin 2 Nr(Sunt mai mult PVM), Bafta

| Alexandru_Cosmin_1999 explică (pentru Prieten):

Men as dori unu care are rate mai mari

| ArmywCode a răspuns:

Metin2 Neamt.Iti da 104 la inceput, te duci sa bati 3 caini si faci lv maxim 105, din otel iese pose>beta, din batalie>sirius>beta, din party>beta si in 2 min ai facut universalul full daca ai switchbot happy Funda?