| Personna a întrebat:

M-am apucat de League of Legends si vreau sa stiu si eu toti campionii ca si Garen( (sa nu necesite mana sau ceva pentru miscari), cat de cat asemanatori. Sunt incepator deocamdata. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Pentru incepatori recomand campioni usori. Annie, ashe, master yi, trynda, xin zhao. Sa imi spui mai in detaliu ce fel de campioni vrei si iti zic :3. Ca si garen fara ability cost e : Morde, Aatrox ( HP cost ), Vladimir, Trynda, Lee sin, Akali etc...

| Personna explică:

Sa mi-l iau pe warwik sau garen cu 450 sa sa strang bani pentru trynda (cu campionii free)?