| Dragnea_Cosmin_1999 a întrebat:

happy
M am apucat si eu ca tot poporu' de LoL... am inteles cum se joaca si toate cele laughing dar nu pot sa invat jungle...sunt lv10.
Cateva tips&tricks? Daca stiti anumite videoclipuri sau ceva sunt dispus sa le urmarescwinking Tnk

2 răspunsuri:
| Marius1902 a răspuns:

Deci ai vrea sa inveti sa joci jungle..Iti voi explica cateva lucruri de baza:
Chiar daca crezi ca junglerul nu prea conteaza te inseli(uneori poate cara meciul)
In primul rand ai vazut ca unii campioni sunt pe mana, unii pe energie iar altii fara nimic, adica pot da skilluri in prosti.
Deci cand incepe jocul si joci cu un campion de mana Intai omori broasca de langa Blue(Uriasul acela albastru) dar sa fi ajutat de coechipieri, iar tu sa ii dai last hit pentru a face level 2, apoi omori insusi blue(aceste lucruri nu le vei putea face daca nu ai pe "D" sau "F" Smite.ul(care este un skill care loveste monstrii)iar apoi dupa ce faci level 4, 5 poti incepe sa dai Gank(sa te duci sa ii ajuti pe jucatorii de pe Mid,Bot,Top si lasandu-le lor killurile)
Uite aici niste jungleri buni: Vi, Nocturne, Pantheon, Warwick, Kha-Zix etc. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Marius1902 a răspuns:

A intrebat De Lol si tu ai raspuna de metin...nu prea vad logica.dar fiind vorba intre noi am intrat pe site si am vzt 62useri online..se mai da GM?