| matyyyy a întrebat:

M-am hotarat sa fac un sv de cs...adica vreau sa-l hostez etc....si nu prea stiu cum sa procedez/cum sa-l fac (sunt dispus sa bag si bani). Daca e cineva care se pricepe si a m-ai facut va rog sa-mi spuneti.

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Add : george_super98

Nu-l asculta pe ala, iti fac eu server-u, si iti arat si firma serioasa de host.

| TudyMNX a răspuns:

Lasa-i pe aia cu mesurile...cauta o firma de hosting pe google care sa fie buna si faci acolo comanda de server...iti bagi 5-10-15 euro pe telefon in functie de ce fel de server vrei si apoi cand faci comanda o sa trebuiasca sa dai un mesaj la un numar..acolo o sa iti ia creditul si o sa iti dea datele de logare de la un site unde vei gasi control panelul servarului..de acolo e alta poveste dar nu e greu.cel mai sigur iti spun eu sa cauti o firma serioasa de hosting sa fi sigur ca nu iti iei teapa

| Sarcasticu a răspuns:

Îți pot ține eu server de counter strike 1.6; bineînțeles atât timp cât plătești o anumită sumă mică de bani. Iar tu nu mai trebuie să-ți bați capul cu toate prostiile făcute la server. Vei avea owner, vei putea adăuga admini, vei putea face absolut ce vrei.

Dacă este, aștept răspunsul tău. happy