| Roby_Roby_1984 a întrebat:

m-am tot gandit ce server de metin sa mai joc. Dar nu am gasit... Dar as vrea sa stiu daca are nevoie cineva de un GM pe metin, daca stiti vreun prieten sau aveti voi vreun server va rog sa imi scrieti. Dau funda

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nimeni nu iti da GM degeaba in primul rand.
2 Daca vrei GM sa vezi si tu cum este sa ai incerca un servar de Metin2 GM Mode:
Metin2 Selena sau Metin2 AV.

3 Daca toata lumea ar da GM la toti care le cer sa fie (se produce haosul in joc si toata lumea ar face abuza de comenzi).

Mult Succes!